English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified
Hava Şemsiyesi Özellikleri :

1- ) Taşıması Kolay ve Katlanabilirdir.

Erkekler ve bayanlar için olmak üzere 2 çeşit tasarlanmıştır. Hava Şemsiyesinin ( Air Umbrella) boyu standart bir şemsiye gibi 30 cm'dir. Görüntüsü standart bir şemsiyenin plastik boru görüntüsü ile aynıdır. Kadınlar için 50 cm. boyunda olan hafif versiyonuda bulunmaktadır. Namı diğer Air Umbrella sapının küçültülebilmesi sayesinde oldukça rahat bir şekilde taşınabiliyor.

2-) Dikkat Çekicidir.

Etraftaki herkezin size bakacağı garanti. Düşünsenize sokakta dolaşıyorsunuz ve elinizde bir hava şemsiye var. Bende orada olsam size bakardım. Bu garanti.

3-) Üç farklı modeli var.

Farklı kullanımlar için 3 farklı modeli mevcut. 500 gram ağırlığında ve 30 cm uzunluğundaki Air Umbrella-a modeli, ayarlanabilir değil ve pili yalnızca 15 dakika gidiyor. 800 gram ağırlığında ve 50 cm uzunluğundaki Air Umbrella-b 30 dakika boyunca yağmurdan koruyor. 50-85 cm arasında ayarlanabilir olan Air Umbrella-c de yine 30 dakikalık pil ömrü vaat ediyor. Şarj süresi üzerinde çalışmalara devam etmektedir.

4-) Yanınızdan Geçene Zararsızdır.

Yanınızdan geçen kişinin gözüne şemsiyenin kenarının batma ihtimali yok. Ayrıca demiri kopup, ters dönme ihtimali yok !

5-) Modern Bir Havası vardır.

Modern bir havası olduğu kesin.

6-) Yağmur Şiddetine göre ayarlanabilir.

Yağmurun şiddetine göre hava şemsiyenizin üflediği hava miktarını arttırarak ıslanmaktan kurtulabilirsiniz.Ama unutmayın ki şemsiyenizi ne kadar çok kuvvetli çalıştırırsanız şarjının bitme süresi o kadar çabuk olur.

7-) En az iki kişiyi ıslanmaktan koruyor.

Hava Şemsiye (Air umbrella) adı verilen bu şemsiye sağanak yağış olmadığı durumlarda iki kişiyi, çok hafif yağmurda ise daha fazlasını ıslanmaktan kurtarabiliyor.

8-) Sesle çalışmaktadır.

Sesle kontrol edilmesi mutlaka çok faydalı.

 

 

Hava Şemsiyesi Özellikleri :

  • Taşıması Kolay
  • Dikkat çekici
  • İlginç
  • Eşsiz
  • Yanınızdan geçene zararsız
  • Modern bir havası var
  • Katlanabilir.